دستگاه حروف ساز سه بعدی وکیوم با عمق بیشتر

مشخصات فنی دستگاه حروف ساز سه بعدی وکیوم دپت با عمق حداکثر ۳۰ سانتیمتر جهت ساخت حروف برجسته پلاستیک،حروف برجسته پلکسی گلاس،مدل سازی

ترکیب تکنولوژی ۳D فرم دهی پلاستیک در این دستگاه به ساخت انواع مختلفی از نمونه ها،قطعات و قالب ها کمک می کند. دستگاه حروف سازی سه بعدی وکیوم دپت شرکت سین اکسین با سرعت بالا یکی از تجهیزات جدید در صنعت سه بعدی وکیوم حرارتی می باشد که با عملکرد همزمان ذوب وقالب گیری مواد در ساخت انواع حروف برجسته پلاستیک و سایر محصولات پلاستیکی کاربرد دارد.
این دستگاه جهت ساخت انواع حروف و اشکال سه بعدی کاملا کارآمد است. به راحتی قالب خود را در داخل کابینت قرار دهید ، درب را ببندید و دکمه را فشار دهید. قابلیت ساخت انواع طرح ها و اشکال سه بعدی از جمله :اشکال چند لایه،اشکال توپی شکل و قوس دار و منحنی دار؛ به راحتی توسط قالب دستی و یا قالب های حکاکی شده سی ان سی،امکانپذیر می باشد .از دیگر مزایای حروف ساز وکیوم دپت می توان به : مصرف پایین برق،طراحی مناسب، عملکرد آسان و راحت ، خطاها و تولید ضایعات کم در مواد و صرفه جویی درانرژی اشاره نمود.
هزینه ساخت تابلوهای برجسته توسط این دستگاه به وضوح پایین تر از تابلوهایی است که توسط سایر دستگاه های وکیوم مشابه تولید می گردند و روشنایی تابلوهای نوردار ساخته شده بوسیله این دستگاه نه تنها در روشنایی روز بلکه در هنگام شب نیز از یکنواختی و خیره کنندگی بسزایی برخوردار است.

مشخصات فنی دستگاه حروف ساز وکیوم با قدرت بیشتر