دعوت به شرکت درD.PES و ISLE بزرگترین نمایشگاه های تابلوسازی،LEDو تبلیغات محیطی گوانگجو

بنر نمایشگاه تابلوسازی  وتبلیغات گوانگجو چین

نمایشگاه های بین المللی صنعت تابلوسازی،LED و تبلیغات D.PES وISLE ‏2018 گوانگجو

نمایشگاه های بزرگ D.PES و ISLE دو رویداد وسکوی جهانی بزرگ در زمینه تبلیغات محیطی، صنعت تابلوسازی وLED می باشند که به عنوان ارائه دهنده آخرین تکنولوژی های هوشمند تجاری و نوآورانه ترین راه حل ها در حوزه : تابلوهای تبلیغاتی ،صنعت چاپ دیجیتال، ماشین آلات و تجهیزات لیزری ، LED وکلیه تجهیزات مرتبط با صنعت LED وغیره به صورت همزمان از تاریخ ۳ تا ۶ مارس ۲۰۱۸با گردهمایی گسترده و شرکت کنندگانی از اقصی نقاط جهان در شهر گوانگجو چین برگزار می گردند.
گوانگجو (GUANGZHOU) شهری در مرکز استان گوانگ دونگ (GUANGDONG) می باشد که در جنوب کشور چین واقع گردیده است. بسیاری از مردم گوانگجو را با نمایشگاه معروف و پرآوازه Canton Fair می شناسند که با قدمت بیش از ۶۰ سال، سالانه در چندین فاز در این شهر برگزار می شود و معروفترین ،بزرگترین و مهمترين رخداد دنياي تجارت بين الملل به حساب می آید. با توجه به اینکه عمده صنایع و کارخانجات کشور چین در جنوب این کشور واقع گردیده است، شهر گوانگجو نیز بعنوان قطب نمایشگاهی و صنعتی کشور چین برگزیده شده است.
سفر گروهی و حضور در این پلتفرم صنعتی مفید با همراهی بازرگانان،فعالان و صاحبان کسب و کار حوزه تبلیغات محیطی و تابلوسازی در ایران، فرصتی مناسب برای تبادل نظر و هم اندیشی های تجاری در میان این عزیزان فراهم می آورد و پنجره ای را به آینده این صنعت باز خواهد کرد.

مزایای بازدید از نمایشگاه گوانگجو با هماهنگی شرکت سین اکسین

  • کشف جدیدترین ایده ها و فناوری های روز صنعت تبلیغات،تابلوسازی و LED در دنیا جهت بهبود کسب و کار
  • همراهی و هم سفر شدن با افراد مجرب در زمینه تابلوسازی و تبلیغات و امکان تبادل نظر و مشورت با متخصصان این صنعت
  • انجام کلیه مراحل خرید بلیط،اخذ ویزا،رزرو هتل
  • دسترسی به مترجم و لیدر جهت بازدید از جاذبه های توریستی
گزارش تصویری از نمایشگاه تابلوسازی و تبلیغات گوانگجو 2017