خدمات اخذ ویزای اروپا شینگن (شنگن) تضمینی

ویزای شینگن

خدمات اخد ویزای اروپا ( ویزای شینگن-شنگن) کاملا تضمینی

ویزای شینگن چیست ؟
ویزای شینگن (شنگن) یک مدرک صادر شده توسط مقامات مربوطه است که با داشتن این ویزا فرد گیرنده، قادر به سفر به مناطق شینگن (شنگن) است.
منطقه ی شینگن شامل ۲۶ کشور است که با یکدیگر توافق کرده اند شهروندان شان آزادانه و مانند یک کشور واحد در سراسر آن مسافرت کنند. از میان ۲۶ کشور متعهد به توافق نامه یا پیمان شینگن، ۲۲ کشور عضو اتحادیه ی اروپا و ۴ کشور عضو انجمن تجارت آزاد اروپا (EFTA) هستند.کشور هایی که در اتحادیه شینگن حضور ندارند با داشتن این ویزا می توانند به هرکدام از این کشورها که بخواهند سفر کنند و در آنجا اقامت داشته باشند.
کشورهای عضو شینگن
بیشتر کشورهای اروپا، به غیر از بریتانیا، عضو شنگن هستند و کشورهای مانند رومانیا، بلغارستان، قبرس و ایرلند هم به زودی بخشی از این پیمان خواهند شد. کشورهای دیگری مانند نروژ، سوئیس، ایسلند، فنلاند عضو اتحادیه اروپا نیستند اما بخشی از شنگن محسوب می‌شوند و جهت سفر به این نواحی حتما باید دارای ویزای شنگن بود.
لیست کشورهای عضو شینگن
اتریش – مجارستان – لهستان –بلژیک – ایسلند – پرتغال – جمهوری چک – ایتالیا – اسلواکی – دانمارک – لاتویا – اسلوونی –استونی – لیتوانی – اسپانیا – فنلاند –لوکزامبورگ – سوئد – – مالت – سوئیس –آلمان – هلند -لیختنشتاین – یونان – نروژ
چه کسانی به ویزای شنگن نیاز دارند؟
افرادی که شهروند کشورهای غیر شنگن هستند، جهت ورود به نواحی شنگن، نیازمند ویزای شنگن هستند. البته استثنا هم برای این قانون وجود دارد و بعضی از کشورها که عضو شنگن نیستند بدون نیاز به ویزای شنگن می‌توانند به نواحی شنگن ورود و خروج داشته باشند.