تیم تابلوسازان ایران در نمایشگاه بین المللی تابلوسازی و تبلیغات شانگهای ۲۰۱۷

گزارش سفر گروهی اعضای هیئت ایرانی به نمایشگاه تابلوسازی و تبلیغات شانگهای ۲۰۱۷

سفر ۲۴ نفره گروهی تابلوسازها و اساتید این صنف از سرتاسر ایران با هماهنگی شرکت سین اکسین از فرودگاه امام خمینی تهران به مقصد فرودگاه پودونگ شانگهای در ساعت ۲۲ در تاریخ سه شنبه ۲۷شهریور آغاز شد.
در بدو ورود اعضای ایرانی در ساعت ۱۰صبح روز بعد به فرودگاه پودونگ اتوبوسی از طرف شرکت محترم H&H جهت خوشامد گویی و انتقال گروه به هتل در پارکینگ فرودگاه منتظر بود که پس از خوش آمد گویی گرم کارکنان این شرکت و سخن رانی کوتاه خانم لورنا و آقایان طاهایی و سبحانی راهی هتل برای استقرار و استراحت کوتاه شد
دو ساعت پس از استراحت در هتل “جین جیانگ این”در ساعت ۲بعد از ظهر همه افراد با لباس فرم با همان اتوبوس بطرف نمایشگاه راهی گردیدند که پس از ورود اعضای ایرانی به نمایشگاه و استقبال و خوشامدگویی پرسنل نمایشگاه و شرکت میزبان و سخنرانی کوتاه آقایی سبحانی در خصوص ادامه همکاریهای تجاری و بازرگانی ، لوح تقدیر از طرف هیئت ایرانی به شرکتهای برگزار کننده نمایشگاه اهدا گردید. پس از آن اعضا به اتفاق برای بازدید از غرفه های نمایشگاه وارد سالن های اصلی شدند.
حضور چشم گیر شرکتهای تولید کننده ماشین آلات صنعت تبلیغات محیطی ، تنوع محصولات و جمعیت بازدید کنندگان از خارج از چین نشانگر اهمیت بالای این نمایشگاه در شانگهای بود.
پس از پایان چهارمین و آخرین روز نمایشگاه سفر گروهی تابلوسازان برای بازدید از شرکت و مجموعه بزرگ” صنعتی گود بونگ” ترتیب داده شد که در آنجا تمامی مراحل آماده سازی و ساخت حروف برجسته غول پیکر به صورت عملی برای گروه تابلوسازان ایرانی ارائه گردید.نظم بسیار بالا و هماهنگی بخشها با یکدیگر از نکات بسیار مهم این مجموعه صنعتی بود به صورتی که به طور مثال سالن رنگ کاری کاملا ایزوله شده تعبیه گردیده بود که امکان ورود افراد متفرقه و ورود هر گونه گرد و خاک و آلودگی به اتاق را غیرممکن می ساخت.
مجموعه این بازدیدها و آشنایی افراد صنف تابلوسازی و تبلیغات محیطی با یکدیگر سرآغاز رشد این صنعت به مراحل بالاتر میباشد جای خرسندی و افتخار است که اقدامات شرکت سین اکسین درطول این سفرتجاری به عنوان هماهنگ کننده و نظم دهنده کلیه برنامه ها مورد ستایش و توجه شرکت کنندگان محترم قرار گرفت.

استقبال گرم و خوشامدگویی برگزارکنندگان و مسئولین نمایشگاه بزرگ بین المللی شانگهای از تیم اعزامی تابلوسازان ایران

سین اکسین در نمایشگاه شانگهای 2017

تیم تابلوسازان ایران نمایشگاه شانگهای 2017

 تابلوسازان ایران نمایشگاه تابلوسازی و تبلیغات شانگهای 2017

نمایشگاه تابلوسازی و تبلیغات شانگهای 2017

نمایشگاه تابلوسازی شانگهای چین
بازدید تیم تابلوسازان ایران از بزرگترین کارخانه ساخت لوگو در چین

تابلوسازان شانگهای

نمایشگاه تابلوسازی و تبلیغات شانگهای 2017