دستگاه جوش لیزری فلزات و استیل

خانه / دستگاه های جوش لیزری / دستگاه جوش لیزری فلزات و استیل

دستگاه جوش لیزری فلزات و استیل وسیله ای بسیار کاربردی جهت تابلوسازی و ساخت حروف برجسته استیل و فلزی

اسال گارانتی ۱۵ سال خدمات پس از فروش

مزیت های دستگاه جوش لیزری فلزات

جوشکاری لیزر تخصصی در حروف استیل با استفا ده از دستگاه جوش لیزر بیم یک نوآوری سریع و بسیار دقیق است که به شمااجازه می دهد تا نوارهای استیل ضخیم تر را جوش دهید. جوش سریع و آسان گالوانیزه , استیل و ورقه های آلومینیوم نتیجه جوشکاری با این دستگاه دقیق و پایدار است.انرژی بالای لیزر فرایند ساخت حروف فلزی را سرعت می بخشد. امکان جوش نقطه ای متریال ها می تواند راندمان کار را بین ۸ تا ۱۰ بار در مقایسه با جوش استاندارد افزایش دهد. هزینه عملیاتی بسیار پایین است و برای خنک سازی تنها به آب مقطر نیاز است ( مدار بسته ) و الکتریسیته . و از همه مهم تر گاهی پیدا کردن قسمت هایی که جوش داده شده با این دستگاه بسیار سخت است .به نحوی که ردی از جوشکاری بر روی فلز باقی نمی ماند.

مزیت نازل شلنگی در دستگاه جوش لیزری

دستگاه های جوش لیزری ۴۰۰ و ۵۰۰ وات مجهز به نازل شلنگی مازاد بر نازل اصلی می باشند که این امر موجب تسهیل فرایند جوش در زوایای مختلف و به دور از میز کار می گردد،بدین صورت که اپراتور امکان جوش حروف بزرگ و سنگین را در خارج از محدوده کار پیدا می کند.

دستگاه جوش لیزری استیل و فلزات
دستگاه جوش لیزری حروف برجسته استیل،دستگاه جوش لیزری فلزات،فروش دستگاه جوش لیزری حروفسازیدر تلگرام و واتساپ، از ما سوال کنید :)

لینک مستقیم تلگرام
لینک مستقیم واتساپ
شماره دفتر : 02186031371

شماره تلگرام و واتساپ ‎+98912-0156528